Video věnované dýchání specielně výdechu. Základní kurz jógy obsahuje celkem 3 videa věnovaná vnímání a rozvíjení dechu. Dále na stránkách v sekci relaxace naleznete vedenou relaxaci ke zvědomění dýchání.

První a nejkratší série ásan ze Základního kurzu jógy je určena začátečníkům a tomu, kdo by rád začal s každodenní praxí jógy. Sestava je krátká - 17 minut vč. závěrečné relaxace, aby byla snadno vklínitelná do denního programu.

Dům je tak pevný, jak solidní jsou základy! Toto video je 1. částí minisaminářů věnovaných nohám, tak aby sloužily v ásanách, ale i v běžném životě.

Video ze sekce Ásany podrorbně. V tomto případě je podrobně probírána jedna z nejfrekventovanějších, ale i mnoho otazníků vyvolávajících pozic: Trikonnásana - pozice trojůhelníku.

První ze sérií týdenního programu 21 ásan, který sestává ze tří sérií, které při pravidelném každodenním cvičení zajišťují účinnou praxi, která časově "optimalizovaná"- cvičení trvá do 27 minut. Série se vzájemně doplňují, aby zajistily komplexnost. Tento program je vyvrcholením základního kurzu.